AKCESORIA DO SZKŁA HARTOWANEGO

O firmie

CDA Polska od 2003 roku dostarcza na polski i europejski rynek okucia do szkła hartowanego a także produkty i rozwiązania systemowe dla szkła w budownictwie.

Szeroki asortyment naszej firmy został bardzo starannie dobrany. Okucia CDA możecie Państwo znaleźć w obiektach użyteczności publicznej, takich jak biura, markety, hotele, galerie handlowe, muzea, restauracje, centra rozrywki, jak również w domach prywatnych. Jesteśmy bezpośrednim i wyłącznym dystrybutorem oferowanych przez nas produktów.

Główna siedziba spółki mieści się we Wrocławiu, tam też znajduje się magazyn centralny. W 2008 roku powołaliśmy do życia oddział w Gdyni a w 2013 roku odział w Warszawie. Nie ograniczamy jednak naszej działalności do oddziałów - nasi Klienci w poszczególnych regionach Polski mogą liczyć na kompleksową obsługę ze strony Kierowników Regionalnych.

 

Posiadamy obszerny magazyn elastycznie powiązany z zapleczem produkcyjnym, gdzie przygotowywane są min. gotowe do montażu systemy składano przesuwne do parkingu, listwy montażowe do paneli stałych i paneli drzwiowych. Sprawnie zorganizowana obsługa logistyczna umożliwia dostawę towaru do klienta w ciągu 48h. 

 

Rozwijamy się bardzo dynamicznie. Inwestujemy w myśl techniczną, w idee, w kompleksowość usług. W 2010 roku wprowadziliśmy certyfikowany przez ITB system Zakładowej Kontroli Produkcji.

Wielokrotnie otrzymaliśmy prestiżowy tytuł "Gazeli Biznesu". W rankingu najdynamiczniej rozwijających się w Polsce małych i średnich przedsiębiorstw jesteśmy nagradzani każdego roku, poczynając od 2010 roku. Ocenie podlegają nie tylko wyniki finansowe i dynamika rozwoju, ale także rzetelność i transparentność w prowadzeniu biznesu.

 

NASZA OFERTA SKIEROWANA JEST DO KLIENTA BIZNESOWEGO, Z BRANŻY BUDOWLANEJ, UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY DETALICZNEJ.

Wszystkich klientów detalicznych zainteresowanych naszymi produktami zapraszamy do naszych licznych partnerów handlowych.

 

Znajdź nas na Facebook
Facebook
Znajdź nas na blogu
Blog
Znajdź nas na instagramie
Instagram
Znajdź nas na YouTube
YouTube
Znajdź nas na Pinterest
Pinterest