AKCESORIA DO SZKŁA HARTOWANEGO

Nowości

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
NOWOŚĆ W OFERCIE CDA POLSKA - OŚCIEŻNICA PALERMO NUOVO

 

W ofercie CDA Polska pojawiła się nowa wersja aluminiowej ościeżnicy do drzwi szklanych. Palermo Nuovo dostępna jest obecnie w wykończeniu srebrna anoda (NA), a od 30 stycznia 2018 r. w sprzedaży pojawi się także wykończenie anoda satyna (NAS). Zmianie uległy wymiary profili, jak również ich dostępne warianty – nowy, lekki profil „Z” dostosowany jest do montażu przy murowanej ścianie, natomiast „H” do montażu przy szklanym panelu.

Podobnie jak dotychczas, ościeżnica Palermo Nuovo jest przystosowana do zamków i zawiasów z kolekcji Erice Line oraz Monza Office.

Wkrótce na stronie pojawi się nowy katalog produktowy. W przypadku zainteresowania zakupem prosimy o kontakt bezpośrednio z Działem Technicznym, w celu przygotowania odpowiedniego projektu.

 

 
 

 
NOWOŚĆ - SYSTEM PRZESUWNY RAGUSA


RAGUSA to system o szerokich możliwościach zastosowania, doskonały zarówno do biur, jak i do mieszkań. Ze względu na swoją unikalną budowę stanowi interesujący element aranżacji wnętrz, szczególnie tych urządzonych w stylu industrialnym.

RAGUSA to system rurowy, w którym wózki jezdne poruszają się po okrągłej prowadnicy wykonanej ze stali nierdzewnej. Wózki jezdne mają charakterystyczny kształt pionowych dźwigarów, do nich własnie mocowana jest tafla szklana. RAGUSĘ mocować można zarówno do ściany, sufitu, jak również panelu szklanego. 
Co istotne, system ten nie wymaga wiercenia otworów w głównej rurze, ponieważ przewidziano dla niego specjalne nakładki. Mocowania przytwierdzane są bezpośrednio do ściany, na nie nakładana jest prowadnica, którą następnie mocuje się na zacisk. Dzięki temu, nawet jeżeli podczas montażu popełnione zostaną drobne błędy, np. w postaci minimalnego przesunięcia otworów, problem źle rozłożonego ciężaru lub braku odpowiedniej wytrzymałość nie istnieje. Brak konieczności wiercenia pozwala również na dopasowanie systemu pod indywidualne wymagania bez konieczności modyfikacji systemu.

 

 

 


 

 

 

 


 

 

Znajdź nas na Facebook
Facebook
Znajdź nas na blogu
Blog
Znajdź nas na instagramie
Instagram
Znajdź nas na YouTube
YouTube
Znajdź nas na Pinterest
Pinterest