AKCESORIA DO SZKŁA HARTOWANEGO

O firmie

CDA Polska od 2003 roku dostarcza na polski i europejski rynek okucia do szkła hartowanego a także produkty i rozwiązania systemowe dla szkła w budownictwie.

Szeroki asortyment naszej firmy został bardzo starannie dobrany. Okucia CDA możecie Państwo znaleźć w obiektach użyteczności publicznej, takich jak biura, markety, hotele, galerie handlowe, muzea, restauracje, centra rozrywki, jak również w domach prywatnych. Jesteśmy bezpośrednim i wyłącznym dystrybutorem oferowanych przez nas produktów.

Główna siedziba spółki mieści się we Wrocławiu, tam też znajduje się magazyn centralny. W 2008 roku powołaliśmy do życia oddział w Gdyni a w 2013 roku odział w Warszawie. Nie ograniczamy jednak naszej działalności do oddziałów - nasi Klienci w poszczególnych regionach Polski mogą liczyć na kompleksową obsługę ze strony Kierowników Regionalnych.

 

Posiadamy obszerny magazyn elastycznie powiązany z zapleczem produkcyjnym, gdzie przygotowywane są min. gotowe do montażu systemy składano przesuwne do parkingu, listwy montażowe do paneli stałych i paneli drzwiowych. Sprawnie zorganizowana obsługa logistyczna umożliwia dostawę towaru do klienta w ciągu 48h. 

 

Rozwijamy się bardzo dynamicznie. Inwestujemy w myśl techniczną, w idee, w kompleksowość usług. W 2010 roku wprowadziliśmy certyfikowany przez ITB system Zakładowej Kontroli Produkcji.

Wielokrotnie otrzymaliśmy prestiżowy tytuł "Gazeli Biznesu". W rankingu najdynamiczniej rozwijających się w Polsce małych i średnich przedsiębiorstw jesteśmy nagradzani każdego roku, poczynając od 2010 roku. Ocenie podlegają nie tylko wyniki finansowe i dynamika rozwoju, ale także rzetelność i transparentność w prowadzeniu biznesu.

 

NASZA OFERTA SKIEROWANA JEST DO KLIENTA BIZNESOWEGO, Z BRANŻY BUDOWLANEJ, UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY DETALICZNEJ.

Wszystkich klientów detalicznych zainteresowanych naszymi produktami zapraszamy do naszych licznych partnerów handlowych.

 

Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+