AKCESORIA DO SZKŁA HARTOWANEGO

Zmieniamy się - rebranding CDA

Każdy rozważny przedsiębiorca zadaje sobie pytania: co powinno przyciągać klientów właśnie do nas? Co ma nas wyróżniać? W CDA odpowiedzieliśmy zgodnie, bo dla nas jest to przede wszystkim:

nowoczesność, dynamizm, systemowość rozwiązań, profesjonalizm, klarowność i transparentność w biznesie. O tym wszystkim ma komunikować dobre logo uzupełnione całym systemem identyfikacji wizualnej przedsiębiorstwa, ma być przekaźnikiem cech z którymi chcemy być utożsamiani.

Ze zmianą identyfikacji wizualnej CDA czekaliśmy aż do chwili, aż stało się dla nas oczywiste, że dotychczasowe logo zaczyna działać na naszą niekorzyść, że z czasem utraciło swój „przekaz”. Mieliśmy trudna decyzję do podjęcia: czy istniejące unowocześnić czy też stworzyć zupełnie nowe ? Ostatecznie ze starego logo pozostawiliśmy jedynie gamę kolorystyczną tj. charakterystyczny dla CDA granat, czerwień oraz dopełniającą to zestawienie biel.

Po kilkumiesięcznej pracy koncepcyjnej powstało logo będące bazą dla całej identyfikacji firmy, określające  Oczywiście, jako twórcy jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani efektami, jedyne obawy jakie towarzyszyły nam przy pracy dotyczyły przyzwyczajenia Klientów - poprzednie logo funkcjonowało na rynku 10 lat.

Wierzymy jednak, że nowe logo spodoba się dotychczasowym jak i nowym kontrahentom, a jego nowoczesna i dynamiczna estetyka w pełni oddaje założenia firmy. 

Znajdź nas na Facebook
Facebook
Znajdź nas na blogu
Blog
Znajdź nas na instagramie
Instagram
Znajdź nas na YouTube
YouTube
Znajdź nas na Pinterest
Pinterest