AKCESORIA DO SZKŁA HARTOWANEGO

Statuetka ACANTHUS AUREUS dla cda polska!

Wczoraj na poznańskich targach Glass, otrzymaliśmy nagrodę ACANTHUS AUREUS! Statuetką Złotego Akanta nagradzane są stoiska najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy podczas targów.

  

 

 

Nagroda przyznawana jest wystawcom przez organizatora targów MTP, jej celem jest nagradzanie rozwiązań sprzyjających bezpośredniej relacji z klientem.

 

Międzynarodowe Targi Poznańskie w roku 2003 ustanowiły nagrodę ACANTHUS AUREUS czyli ZŁOTY AKANT. Połączenie tych dwóch słów, gdzie słowo ACANTHUS kojarzy się z klasycznymi wzorcami w architekturze, a słowo AUREUS z najwyższymi laurami niemal w każdej dziedzinie życia, podkreśla unikatowy charakter tej nagrody.

 

Nazwa ACANTHUS (Akant) pochodzi od rodzaju rośliny ozdobnej o dużych głęboko wcinanych liściach. Motyw dekoracyjny w kształcie liści akantu wykorzystywano w architekturze starożytnej Grecji i Rzymu. Liściowy ornament na głowicy korynckiej kolumny to właśnie liście akantu. Słowo AUREUS po łacinie oznacza kolor złoty.

 

Serdecznie dziękujemy za prestiżową nagrodę!

 

 

Znajdź nas na Facebook
Facebook
Znajdź nas na blogu
Blog
Znajdź nas na instagramie
Instagram
Znajdź nas na YouTube
YouTube
Znajdź nas na Pinterest
Pinterest