AKCESORIA DO SZKŁA HARTOWANEGO

LINEA NERA - NOWA SERIA CZARNYCH OKUĆ

Wykorzystanie ponadczasowej czerń w aranżacji wnętrz to trend, który coraz częściej dotyczy również okuć do szkła hartowanego. Potwierdzają to oczekiwania naszych Partnerów i ich Klientów. 

By wyjść im naprzeciw, do naszej oferty wprowadziliśmy nową linię anodowanych na czarno okuć do szkła hartowanego. Charakteryzują je minimalistyczny, elegancki design oraz wysoka jakość wykonania.

 

W sprzedaży są już czarne profile z serii Lazio, w tym FCM27, FCM38, maskownice Roma DRM38 oraz profile ościeżnicowe Nuovo Palermo.

 

DOSTĘPNE BĘDĄ TAKŻE:

 

•  25 maja - system Terno Micro 80

•  1 czerwca - zamek TGL15S,  klamka TGHL01, zawiasa TGCR312 z kolekcji Erice Line oraz uchwyt H16 z serii Ancona.

 

LINEA NERA TO:


KOMPLEKSOWOŚĆ ROZWIĄZAŃ

Kolekcja obejmuje zawiasy, zamki oraz uchwyty dedykowane szklanym drzwiom. Świetnie sprawdzą się one nie tylko w biurach ale i mieszkaniach oraz domach jednorodzinnych.


WYSOKA JAKOŚĆ

Mocowania z serii LINEA NERA wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, takich jak stal nierdzewna oraz aluminium. Dzięki temu zachowają one swoje walory przez długi czas.


PONADCZASOWY DESIGN

Czarne, matowe wykończenie okuć gwarantuje, że będą one oryginalny elementem, pasującym do aranżacji w różnorodnych stylach. Dodadzą wnętrzu elegancji i nowoczesnego charakteru.

Znajdź nas na Facebook
Facebook
Znajdź nas na blogu
Blog
Znajdź nas na instagramie
Instagram
Znajdź nas na YouTube
YouTube
Znajdź nas na Pinterest
Pinterest