AKCESORIA DO SZKŁA HARTOWANEGO

GAZELE BIZNESU DLA CDA POLSKA - GALA 2018

21 lutego na Stadionie Wrocław odbyło się uroczyste wręczenie nagród firmom, które wyróżnione zostały w osiemnastym rankingu Gazel Biznesu.

W regionalnej gali wzięło udział ponad 200 przedstawicieli dolnośląskich firm m.in. z baraży szklarskiej, deweloperskiej i meblarskiej. Jedną z firm nagrodzonych w tegorocznym plebiscycie było CDA Polska.

Gazele Biznesu to nie tylko jeden z najpopularniejszych, ale również najstarszych rankingów prezentujący najdynamiczniej rozwijające się firmy z sektora MSP. Co istotne, o pozycji przedsiębiorstwa w zestawieniu nie decyduje jury, ale osiągnięte w ciągu ostatnich trzech lat obroty oraz zyski, których analizą zajmują się analitycy z Coface Poland. Dzięki temu Gazele Biznesu to obiektywne wyróżnienie, przyznawane na podstawie przejrzystych i rzetelnych kryteriów, które stanowi ważny argument w budowaniu relacji z obecnymi, jak i przyszłymi kontrahentami.

Gazela Biznesu przyznana w tym roku CDA Polska to już 7 wyróżnienie w tym rankingu. Poprzednie zdobywaliśmy kolejno w latach 2010, 2011, 2012, 2013, 2015 oraz 2016. Jest to dla nas jednoznaczne potwierdzenie, że kierunek działania, jaki obraliśmy, jest słuszny i prowadzi do stałego rozwoju firmy. W swojej codziennej pracy staramy się kierować oczekiwaniami i potrzebami naszych klientów i to z myślą właśnie o nich poszerzamy naszą ofertę o konkretne, wysoce funkcjonale rozwiązania. Starając się zachować najwyższy poziom obsługi, jak również dostarczać produkty najlepszej jakości, nie tylko stale poszerzamy nasz asortyment, ale też zwiększamy powierzchnię magazynową oraz produkcyjną. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej kompleksowe zamówienia od naszych partnerów biznesowych. Jednocześnie pragniemy w tym miejscu podziękować wszystkim klientom. Przyznana w tym roku nagroda to rezultat naszej dotychczasowej współpracy, dzięki której CDA Polska może się stale rozwijać.

Znajdź nas na Facebook
Facebook
Znajdź nas na blogu
Blog
Znajdź nas na instagramie
Instagram
Znajdź nas na YouTube
YouTube
Znajdź nas na Pinterest
Pinterest